Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Evden eve Ev Tasınımı

Yazan admin | Genel | Perşembe 18 Kasım 2010 14:12

En az bizim içinde sizin kadar önemli olan eşyalarınız, maksimum 3 yaşındaki evden eve nakliyat hizmetlerine özel yapılmış kapalı kasa araçlar içerisinde, profesyonel bir şekilde kirden uzak bir şekilde sunulmaktadır.Ev esyalarınız sızın için ne kadar onemlıyse bızım ıcınde o kadar onemlı olmakta ve duzenlı bır sekılde tasınmaktadır. Ayrıca esyalarınızı kırden uzak temız bır sekılde depolarımızda da muhafaza etme imkanı sunmaktayız. Profesyonel bır ev tasıması ıstıyorsanız dogru adrestesınız…

yalova evden eve nakliyat nakliye

Yazan admin | Genel | Pazar 7 Kasım 2010 15:08

yalova evden eve nakliyat nakliye Profosyonelliğimiz ve titiz ve itinalı çalışmamız ile bürodan büroya,ofisden ofise, evden eve nakliye işlerini siz sayın müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkarıyoruz. Geçmiş yılların firmamıza verdiği birikim tecrübe, Taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personelimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kadromuz ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz..

Kocaeli izmit derince evden eve nakliyat nakliye

Yazan admin | Genel | Çarşamba 3 Kasım 2010 16:06

Kurumsal bir firma olmanın bize vermiş olduğu teknik altyapı ile sizlere sorunsuz ve kusursuz hizmet sunmaktayız.Kocaeli izmit içerisinde merkez şubeler acmış bulunmaktayız.Gebze merkezli olan firmamız kocaeli seka park yanında yepyenş bşr şube açmış bulunmaktadır.Artık şehiriçi ve şehirler arası evden eve taşımacılık ta ekintas nakliyatın bilgi ve birikimini kullanarak fiyat alabilirsiniz.
Bizlerden taşınmanız hakkında ayrıntılı şekilde bilgi almak için 0262 654 04 09 Nolu telefonumuzu arayınız.