Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

gebze ofis nakliycisi

Yazan admin | Genel | Çarşamba 29 Aralık 2010 13:34

Ekintas profosyonel ev ve ofis taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.Ofis taşıma her sektörde gösterdiği başarıyı ofis taşımacılığında da göstererek ofis taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle ofis taşımacılığı için expert eleman gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa Firmamız’ın diğer bölümlerinde olduğu gibi taşıma olayı kağıt üzerine dökülerek karşılıklı sözleşme yapılır taşıma günü ofis görevlileri elemanlarla değil direkt olarak Firmanızın’ın formen’ i ile muhataptır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı ekipmanlar kullanılmaktadı

Taşımacılık ve depolama

Yazan admin | Genel | Pazartesi 27 Aralık 2010 10:31

Birinci depo garaj içerisinde bulunmaktadır. Buradaki depoda konteynırlar ve Alman marka raflar bulunmaktadır. konteynırlara normal ev eşyaları konulmaktadır. Her ev eşyası ayrı konteynırlara konulmaktadır. Eşyalarınız konteynırlara koymamızın sebebi ise, deprem, su baskını, haşere, vb. tehlikelerden uzak tutmaktır.Sizlere en kaliteli ve en ucuz evden eve taşıma işlemini vereceğimizden kesinlikle emin olabilirsiniz marka patent belgelerimiz için bilgi isteyiniz.Ekintas kurumsal ev taşımacılığı ltd Şti Her zaman daha iyiye hizmet vermektedir.nakliye alanında bir numaralı hizmeti sunmaktayız.

Toplumsal sorumluluk Nakliyede

Yazan admin | Genel | Pazar 26 Aralık 2010 10:54

Her yönden kendini kanıtlamış olan bir evden eve taşıma şirketi her zaman topluma örnek olacak hizmetler yapmak zorundadır.Öncelikle taşıma kadrosu ile her zaman toplum işleyişine parelel şekilde gelişmeler göstermelidir.Bunu nasıl yapar sorusunun cevabını şu şekilde verelim EKİNTAŞ , kurum kültürü, güven veren çalışma ilkeleri ve AB standartlarında taşıma sistemiyle sizi taşıyabilecek, ihtiyaçlarınızı da rahatlıkla karşılayabilecek bir şirkettir.

Bizlere günün 24 saati boyunca istediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.Her zaman müşteri yanlı politikamız ile sizlere örnek ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

www.ekintasnakliyat.com

Tuzla Pendik evden eveciler

Yazan admin | Genel | Cumartesi 25 Aralık 2010 10:24

Ekintaş profosyonel ve kurumsal taşımacılık alnında her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek adına her zaman kaliteli işler yapmaya kendini ayarlamıştır.Kurumsal kimliğini her zaman geliştirip büyütme adına çalışmalarda bulunmuştur.Bugün gebze ve kocaeli sınırları içerisinde en kaliteli ve en uygun nakliye firması olmasının aslında yatan sebep milletine olan hizmet duygusundan ötürü gelmektedir tuzla ve genelinde ev taşıma işlemlerinizde bizim profosyonel ekibimiz ile iş yapmaktan büyük bir rahatlık ve stresten uzak bir taşınma bulacaksınız.
raçlarımızı günün teknolojisine göre sürekli yenilemekteyiz günümüz şartlarına uygun personel bilgili, tecrübeli elamanlar yetiştirerek size en güvenli taşımayı garanti ediyoruz.
Personelimiz sürekli olarak nakliyat, paketleme, ve davranış konusunda eğitimden geçmektedir.Sizlere eni iyi nakliye hizmetini sunmak için son teknolojiler kullanılmaktadır.

Sonraki sayfa »