Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Pendik Tuzla evden eve nakliyat

Yazan admin | Genel | Cumartesi 29 Ocak 2011 22:55

Pendik ve tuzlada evden eve taşımacılık ve depolamacılık işlerinizi her zaman hizmet vermeyi 1. planda kabul eden kurumsallaşmayı ilke edinmiş olmanın verdiği ayrıcalığı her zaman sizlere sunan bir kurum olmanın haklı gururu içerisinde hizmet sunmaktayız Pendik ve kaynarca hakkında kısa bilgi vermek gerekirse Tüm eşyalarınızı güvenceye alıyor ve sigortalı olarak taşıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey özel eşyalarınızı toparlamak ve buzdolabı vb. elektrikli eşyaları fişten çekmek, taşımaya 1 gün kala çalıştırmamak ve ekibimizi beklemek.ve cayınızı yudumlamak olmalıdır.

Tuzla ve pendik Tüm bu güvenli hizmete rağmen Ekintas Nakliyat tedbiri elden bırakmıyarak taşınan ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis ile direk olarak sigorta acentası ile muhataptır.

Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine formen tarafından teslim edilecektir.

www.ekintasnakliyat.com

gebze nakliyeci

Yazan admin | Genel | Cumartesi 22 Ocak 2011 16:33

Bir nakliye şirketinin size nasıl bir hizmet sunmasını istersiniz.Öncelikli olarak taşıma sigortasını yapması kesinlikle en önemli husus olmalıdır.Acıbadem taşımacılık hizmetlerimizde amacımız sadece müşterilerimizin taşıma ve nakliye  ihtiyaçlarına zamanında profesyonel ekiple başarabilmek , uygun fiyat kalitesi ile  Acıbadem evden eve taşımacılığını başarılı bir şekilde teslim edebilmektedir.Eşyalarınızın  taşınabilmesi için yapılacak olan ambalajlama eşyaların taşınma sırasındaki riskini en az seviyeye çekmektedirler.Gebze nakliyeci ve depolamacılar arasında en kaliteli hizmeti sunan kurum olan ekintas profosyonel hizmet sunmaktadır.

Gebze nakliyat firmaları

Darıca ekintaş nakliyat

Yazan admin | Genel | Perşembe 20 Ocak 2011 07:14

İnternet veya çevrenizde daha önce bizimle taşınmış arkadaşlarınızın vasıtasıyla bizimle iletişime geçtiğinizden itibaren Koceli EKİNTAŞ nakliyat uzman bilirkişileri sizin uygun olduğunuz bir zamanda evinizi ziyaret ederek taşınma hakkında genel bilgi verip taşınma tarihini kararlaştırıp, taşınma saati not alınır ve kağıt üzerinde sözleşme yapılır.

Kocaeli eKİNTAS Nakliyat uzman bilirkişileri sağlıklı bir taşınma için gerekli notları almaya başlar;

1. Eşyanızın miktarını kaç oda ve salon olduğu,

2. Ne kadar personelin ihtiyaç olunacağı,

3. Kullanılacak paketleme malzemesiniz fazlasıyla not alması,

4. Hangi çeşit mobilyanın haneniz de bulunduğu,

5. Piyano, para kasası gibi malzemelerin ağırlığını ölçmesi ve ona göre ekipman taşınma gününde bulunması,

6. Kırılacak mutfak ve salon eşyalarınız hassasiyetlerine göre yeterince koli not alıp,

7. Giyim eşyaları ve askılı eşyalarınız için yeterince askılı dolap bulundurması,

Güzeltepe evden eve nakliyat

Yazan admin | Genel | Pazartesi 17 Ocak 2011 04:28
Bulunmuş olduğunuz Gebze Güzeltepe konutlarında bir cok başarılı taşıma işlemini başarı ile yerine getiren kurumumuz bu bölgede taşınmalarda 2 araç kullanmaktadır.Bu sekılde hem eşyalarınız cok rahat ve sıkıstırılmadan taşınır hemde cıft sigorta kapsamına girmektedir.
Sizden hazırlamanızı istedğimiz seyler özel ve kıymetli gördüğünüz esyalardır.Diğer bütün eşyalar kurumumuz tarafından paketlenmektedir.
İstanbul merkezli olan kurumumuz sizlere profosyonel olarak hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.Gebze de İso kaliteli hizmet belgeli tek kurum olan şirketimiz Kocaeli de büyümeye devam etmektedir.

Bulunmuş olduğunuz Gebze Güzeltepe konutlarında bir cok başarılı taşıma işlemini başarı ile yerine getiren kurumumuz bu bölgede taşınmalarda 2 araç kullanmaktadır.Bu sekılde hem eşyalarınız cok rahat ve sıkıstırılmadan taşınır hemde cıft sigorta kapsamına girmektedir.Sizden hazırlamanızı istedğimiz seyler özel ve kıymetli gördüğünüz esyalardır.Diğer bütün eşyalar kurumumuz tarafından paketlenmektedir.

İstanbul merkezli olan kurumumuz sizlere profosyonel olarak hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.Gebze de İso kaliteli hizmet belgeli tek kurum olan şirketimiz Kocaeli de büyümeye devam etmektedir.

Sonraki sayfa »