Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Tüvtürk araç muayene istasyonları

Yazan admin | Genel | Perşembe 31 Mart 2011 16:48

Sendikamız, Tüvturk İstanbul Araç Muayene İstasyonları İşletim A.Ş.’de 2010 yılının Mart-Nisan aylarında örgütlenmesi tamamlanmıştır.

Artık araç kontrolünüzü çok kolay bir şekilde istasyonlarımızda yaptırabileceksiniz.Araç muayehane istasyonları listesi aşağıda ayrıntılı bir şekilde size verilmiştir.

İstanbul Sultanbeyli istasyonumuz
İstanbul Silivri istasyonu
istanbul pendik
istanbul kurtköy

Gebze nakliye nakliyat

Yazan admin | Genel | Pazartesi 28 Mart 2011 09:41

Ekintas Nakliye, Antalya Merkez Varsak Kasabası Nakliyeciler Sitesinde 22.04.2000 Tarihinde Kurulmuştur. Firma Kurucusu Olan Firma Adını Almadan Önce Gereken Araştırmaları Yaparak Bu İsmi Nakliye Sektöründe Lider Kuruluş Sloganı İle Antalya Nakliye Olarak Almıştır.
Daha önceden de Telefonla Abuk Subuk Konuşmalara Maruz Kalan Antalya Nakliye, Antalyada Bu İsmi Taşıyan Tek Firma Olarak Yoluna Devam Etmektedir.

Hızlı ve profosyonel olarak ev nakliyesi yapan kurumumuz sizlere avrupa standartlarında nakliyat hizmeti vermektedir.En kısa zamanda gebze nakliye nakliyat ev taşıma kurumsal depolama alanında hizmet vermeye devam edeceğiz.

gebze ev taşımacılığı

Evden eve nakliyat gebze expertiz

Yazan admin | Genel | Cuma 25 Mart 2011 11:16

Gebze ve darıcada uzan ve deneyimle kadromuz ile müşterilerimizin her türlü isteklerini hizmet politikası olarak benimsemekte ve ön safhada tutmaktayız.

Sizlere temiz ve hijyen koşullarına uygun malzemelerimiz ile 24 saat hizmet sunaktayız.Ücretsiz expertis hizetimiz ile eşyalarınızı yerinde görüp değeri kadar sigortalamaktayız.

Gebze merkez ofis tel

0262 654 04 09

Cep:0541 371 07 09  24 saat

Güzelyalı evden eve nakliyat

Yazan admin | Genel | Perşembe 24 Mart 2011 02:07

Güzelyalı evden eve nakliyat pendik ilçesine bağlı önemli yerleşim birimlerindedir.Cok sayıda yeni yapıya sahip olan lçe artık cok fazla göc almakta ve en ıyı ve en hızlı şekilde büyümeye devam etmektedir.Marka belgelerimiz ile sizlere 24 saat boyunca hizmet sunmaktayız.

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ANAHTAR TESLİMİ TAŞIMACILIK YAPMAKTAYIZ . Hiç HERŞEYİ biz toparlayıp, ambalajlayıp, numaranlandırıp eşyanın gideceği yerde aynı şekilde yerine dizmekteyiz. Ayrıca eşyalarınız taşınırken sigortandıktan sonra taşıma işlemine başlanıyor.

Ekintas evden eve nakliye ve depolama alanında hızlı hizmet sunmaktadır.

Sonraki sayfa »