Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Oksijen tüpü kullanım klavuzu

Yazan admin | Genel | Pazartesi 25 Nisan 2011 07:40

Oksijenin yanıcı bir madde olduğu unutulmamalı, oksijenin yoğun bulunduğu ortamlarda ateşin daha hızlı yanacağı bilinerek bu sebeple oksijen tüpü ne kesinlikle ateş ile yaklaşılmamalıdır. Ayrıca evde oksijen tüpünü kullanacağınız zaman olası ihtimallere karşı güvenlik önlemleri alınmalı, doğabilecek bir yangın tehlikesine karşı mutlaka en az bir adet yangın tüpü evde bulundurulmalıdır. Oksijenin verilmeye başlamasıyla birlikte bu ortama kesinlikle ateşli maddeler yaklaştırılmaz. Ayrıca ısı çıkaran ev aletleri de oksijen verilen bölgenin uzağında bulunması konusunda titizlik gösterilmelidir. Örnek olarak çakmak kibrit, ısıtıcı ev aletleri: saç kurutma makinesi, elektrikli battaniye gibi elektrik ile çalışabilen ürün ve aletler kesinlikte uzaklaştırılmalı en azından oksijenin verilmesi esnasında çalıştırılmaması gerekir.
· Oksijen malzemeleri kesinlikle 45 derece ve üzeri sıcaklıkların hakim olduğu yerlerde bulunmaması gerekir ve oldukça tehlikelidir.
· Büyük boy oksijen tüpü kullanan kimseler, oksijen tüpünün devrilmemesi konusunda oldukça hassas olmalıdır ve bulunduğu yerin güvenli bir yer olduğu konusunda emin olmalıdır.
· Regülatörün oksijen tüpüne takıldığı esnada teknik kuralların hepsine uyulması gerekir. Bu takılma esnasında oldukça dikkatli olunmalı ve son derece doğru bir şekilde bu işlem tamamlanmalıdır.
Oksijen tüplerini nerden temin edebilirim ?
Öncellikle alacağınız tüpleri iyi seçmelisiniz. Çünkü sanayidede oksijen tüpü kullanılmaktadır. Günümüzdeki bazı firmalar sanayi tüplerini oksijen tüpü diye satabiliyor. Bu yüzden gerekli belgelerinin olup olmadığını alacağınız firmadan talep ediniz veya sorunuz. sitesindeki oksijen tüpü fiyatlarını inceledim ve oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli tüpler satılıyor. Bunun yanı sıra firmanın sitesinde hasta karyolası, akülü tekerlekli sandalye gibi solunum hastalarının birçok ihtiyaçını giderebilecek ürünler satılıyor. Bunun yanı sıra firmanın sattığı ürünlerin bir çoğunda yetkili bayii olduğunuda söylüyelim. Mesala hasta karyolası konusunda kendi imalatı ile piyasada mükemmel bir hizmet sunmuş. İstanbul içi siparişlerde ücretsiz nakliye ve kurulum yapmakta. akülü tekerlekli sandalyeürünleri ile ilgilide firma UBB Kodu- UBB Bayi Kodu gibi kıstasları yerine getirebiliyor. Sattığı ürünlere 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi veriyor. Bu çok önemli normları yerine getiren firmaları tercih etmenizde fayda var.

Benzine zam

Yazan admin | Genel | Salı 19 Nisan 2011 11:46

Ham petroldeki fiyat artışını bir süre dolar kurundaki düşüşle dengeleyen TÜPRAŞ, sonunda benzine yeni bir zam daha yaptı. Bugünden geçerli olmak üzere 95 oktan benzinin litre fiyatı 6 kuruş, 97 oktan benzinin litre fiyatı ise 9 kuruş artırıldı.
Böylece bir litre benzinin fiyatı 4 lira 20 kuruş düzeyini aştı. Sektör yetkilileri, zamlanan benzini, motorinin izleyeceğini bildirdi.
Benzin fiyatlarının bu denli artması ile maliyet konusu daha da artmaya devam etmektedir.Bu bakımdan nakliye ve depolama ücreti konusunda değişimler sürmeye devam edecektir.

Hassas nakliyat planlaması

Yazan admin | Genel | Pazartesi 18 Nisan 2011 12:52

Öncelikli olarak ucuz ve kaliteli taşımacılık hizmeti almak isterseniz her zaman sizin için varolan ekintaş taşımacılıktan yararlanabilirsiniz.Ofisten ofise taşıma en hızlı ve en az hasar gerektiren bir taşımacılık şeklidir.Ofisiniz ne kadar hızlı ve hasarsız şekilde taşınırsa iş kaybınız da o kadar az olur. Bu hızlı işlemi başarabilmemiz içinde karşılıklı olarak bir plan yapılmalı ve ona göre hareket edilmelidir.

Ofisinizin nakliyesine başlamadan önce eşyalarınızın cinsi tespit edilip hangi tür malzeme ile ambalajlanması gerektiği hesaplanır.Bunun amacı en hızlı ve hasarsız bir şekilde eşyalarınızı nakledebilmemizdir.

Huzur Dolu Taşımacılık Hizmeti

Yazan admin | Genel | Pazartesi 18 Nisan 2011 10:49

Kurumsal kimliğini her zaman geliştirerek yüceltme aşamasını her zaman artırarak devam etmekteyiz.Eşya paketlemelerimiz kaliteli ve seçilmiş darbelere ve sarsıntılara dayanıklı ve eşyaya uygun hazırlanmış malzemelerden oluşmaktadır. evden eve taşımacılık hizmetimizde eşyalarınıza zarar vermeden özel donanımlı iç kaplama ile güvenli bir şekilde taşıyoruz..
Araçlarımız ev eşyasının taşınması için özel olarak dizayn edilmislerdir. Araç kasaları kapalı çelik kasadır. Büyük Kamyonlarımızın hacmi 40 metreküptür. Bu da 3 oda 1 salon eşyanın rahat bir şekilde bir kamyonla bir seferde taşınabilmesini sağlıyoruz.
Evden eve taşıma adına her şey sorunsuz yapıyoruz.

Sonraki sayfa »