Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Buda Japon Projesi

Yazan admin | Genel | Salı 31 Mayıs 2011 08:54

Japonlar yapabileceklerini her gecen yıl dahada büyütmekteler ve şimdiki cılgın projeleri ise ay ile ilgili bakalım daha neler görücez.Kulağa bilimkurgu filmlerini andıran bir senaryo gibi gelse de Japonlar gerçekten ‘çılgın’ bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Shimizu adlı şirket Ay yüzeyini güneş panelleriyle kaplayarak dünyadaki tüm enerji ihtiyacını bu şekilde karşılamayı öneriyor.
Daily Mail’in haberine göre, yerleştirilen güneş panellerinin bakımının robotlar tarafından yapılması düşünülen projede enerjiyi lazer veya mikrodalga yoluyla Dünya’daki istasyonlara taşıyarak 13 bin teravatlık sürekli bir kaynak yaratılması hedefleniyor.

Ucuz Gebze nakliyat

Yazan admin | Genel | Salı 31 Mayıs 2011 08:42

Öncelikle taşınma telaşesi içerisinde en iyi ve en kaliteli taşınma ile evinizin bir yerden başka bir yere nakledilmesini istemektesiniz.Bu insani ihtiyacların karşılanması ve istekler doğrultusunda en doğal hakkınızdır.Öncelikle marka patent belgeleri ile olsun gerek huzur ve güven dolu nakliye hizmetleri ile olsun en iyiyi hedeflemekte politika izlemekteyiz.Telefon veya internet üzerinden bize ulaştığınız anda expertiz elemanımız sizinle randevu talep edecektir. Expertizden amaç eşyalarınızın yaklaşık hacim hesabının yapılması eşyanın sigorta değerinin tesbit edilmesidir.Gebze merkez ofisimizden tüm türkiyeye koşulsuz olarak hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

İzmit şubelerimizden fiyat alabilir kocaeli genelinde büyük indirimler kazanabilirsiniz.

Taşıma ve nakliye zor iştir

Yazan admin | Genel | Cumartesi 21 Mayıs 2011 16:17

Taşımacılık yapmak gercekten emek isteyen zor bir uğraştır eşyaların mikarına göre ambalaj malzemesi kullanmak olsun eşyaların doğru şekilde taşınması olsun hepsi emek isteyen işlerdir.Bu yüzden biz sizlere en iyi taşınmayı sunmak amacı ile kurulmuş merkezi kocaeli ve gebzede olan bir kurumuz Marka patent belgemiz sayesinde sizlere örnek ve aliteden yana hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Beylikbağı evden eve taşımacılık

Yazan admin | Genel | Çarşamba 18 Mayıs 2011 12:43

Gebze ilçesine bağlı semtleri tek tek ele alıcak olursak gelişmesini tamamlama aşamasında olan beylikbağı semtinde suan bir cok başarılı hizmet yapmış bulunmaktayız.Özellikle depolama alanında cok fazla referansımızın bulunduğu bu bölgede sarı camii yakın bir bölgede yakında şube açma çalışmalaı içerisine girmeyi hedeflemekteyiz.Firmamiz müsterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hizli ve güvenilir bir sekilde üslendigi görevlerini basari ile yerine getirerek, sirketimiz bu günlere gelmis ve gene ayni tempo ve dikkatle çalismalarina devam etmekte. Firma olarak bu hizmet kolunda söförlerimizde dahil olmak üzere bütün kadromuz servis içi hizmet egitimi almis bulunmaktadir

Sonraki sayfa »