Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Haziran Ayı Bilgilendirme

Yazan admin | Genel | Perşembe 23 Haziran 2011 16:20

Aylık çalışmalarımız hakkında sizlere bilgi vererek şirketimizin geleceği hakkında ayrıntılı olarak taşıma hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.Öncelikle bir taşınmadan ne bekler ve nasıl bir hizmet almak istersiniz bu konuyu cevaplayalım.Sarılması gereken tüm malzemelerin sargısını bizler profosyonellik ile gerçekleştirmek isteriz ve bu amaçla sürekli çalışırız.

Profosyonel bağlamda bizler hizmet için varız politikasına sahibiz.En iyi şekilde sizlere hizmet vermeye amac edindik ve de en ucuz şekilde taşınmalarınızı yapmaya devam etmekteyiz.

Ev sahibi Taşımadan ne bekler ?

Yazan admin | Genel | Pazar 19 Haziran 2011 13:10

Taşımacılık dünyasında yaklaşık çeyrek yüzyıldır sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız.Markalaşma yıllarımızda en iyi hizmeti sizlere sunabilmek amacıyla bir çok indirimli taşıma çalışması uyguladık ve olabildiğince sorunsuz hizmet sunmayı hedefledik.

Sizlere Avrupa standartlarında ambalaj ve paketleme sistemini getirdik öncelikli amacımızın nakliyeciler arasında koşulsuz tüm isteklere en doğru ve en hızlı cevaplamaktır.

Sizler ev nakliyesi konusunda her zaman eşyalarınızı en iyi şekilde taşınmasını istemeniz en doğal isteğinizdir.Bizler bu isteğinizi bir emir ve görev olarak sayar elimizdekinin en iyisini sunmaya çalışırız.

Çağımız teknolojinin en üst düzeyde kullanılduığı taşıma konusunda gerekli yatırımların yapıldığı global bir çağdır.TPE Den marka patentimizi sorgulayabilir hakkımızda bilgi alabilirsiniz.

Yılın İlk Ay Tutulması

Yazan admin | Genel | Pazartesi 13 Haziran 2011 16:15

Bu yılın ilk Ay Tutulması, 15 Haziran Çarşamba günü saat 22.05’de başlayacak. Ankara Üniversitesi (AÜ) Rasathanesi, 1 saat 40 dakika sürecek ay tutulması için düzenleyeceği özel etkinliğinde, meraklılarına gökyüzünü teleskoplarla izlettirecek. Sunum ve belgesel gösterimlerinin yapılacağı etkinlikte, saat 22.05’de izlenmeye başlanacak olan Ay Tutulması, 1 saat 40 dakikalık süresiyle izleyenlere görsel bir şölen yaşatacak. Bu kadar uzun süreli bir ay tutulması, en son 2000 yılı Temmuz ayında gerçekleşti.

Arabistan petrol vanalarını açıyor

Yazan admin | Genel | Salı 7 Haziran 2011 18:18

Riyad, bu yılın başında, Libya’daki ayaklanmalar yüzünden üretimde yaşanan sıkıntı yüzünden tek taraflı aldığı bir kararla petrol üretimini artırmıştı. Libya’da Kaddafi güçleriyle isyancılar arasında çıkan çatışmalar yüzünden petrol üretimi günlük 250 bin varil azaldı ve küresel kriz öncesi seviyenin günlük 1.6 milyon varil altına geriledi.

Petrol Politikaları İstihbaratı’nın danışmanlarından Bill Faren-Price, Suudi Arabistan’daki üretimin Asya ve ABD’deki rafinerilerden gelen talep yüzünden bu ay ciddi şekilde arttığını belirtti.

Suudi Arabistan’daki petrol üretimini yakından takip eden yetkililerden biri, Riyad’ın üretimini Haziran’da artırdığını teyit etti.

İsminin açıklanmasını istemeyen yetkili, “Suudiler üretimlerini artırıyorlar. Kısmen yazın gelişiyle birlikte, ülke içindeki enerji talebinin artması, kısmen de rafinerilerin taleplerini artırmasından dolayı” diye konuştu.

Sonraki sayfa »