Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Gebze Asansörlü nakliyat

Yazan admin | Genel | Pazartesi 25 Temmuz 2011 16:27

Gebze ev taşımacılığı konusunda sizlere son gelişmeleri bildirmek isteriz.Artık yüksek katlarda ev eşylarınızın taşınmasında büyük bir kolaylık sağlamaktayız.
Asansörlü taşımacılık ile lift sistemini sizlere sunmaktayız.Firmamız profesyonel kadromuzla şehir içi ve şehirler arası. evden eve nakliyat ve işyeri nakliyat işyerlerinizde hizmet vermektedir. Kurumsal yapımızla ve ekibimizle güven içinde eşyalarınızın taşımacılığını yapmaktayız.
Asansörlü taşımacılık

Hızlı taşımacılık

Yazan admin | Genel | Perşembe 21 Temmuz 2011 08:27

Firmamıza “Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü” tarafindan K-3 Yetki Belgesi verilmiş olup, araçlarımızda “K-3 Taşıt Belgeleri” bulundurularak çalıştırılmaktadır. Evden eve nakliye sektöründe 25 yılı aşan deneyime sahip yöneticileri, tecrübeli ve uzman personeli, işin gerektirdiği ekipman ve depolarıyla eşyalarınızın size ifade ettiği değerin bilincinde olarak beklentilerinizi de aşacak hizmetin garantisiyiz.

Nakliye ve depolama hizmetleri

Yazan admin | Genel | Çarşamba 20 Temmuz 2011 21:27

Sizlere marmara bölgesi başta olmak üzere türkiyenin dörtbiryanında kaliteli bir şekilde taşınma imkanı sunmaktayız.Öncelikle isteğimiz sorunsuz olan taşınma işlemleri ile sizlerin beğenisi altında evinizi taşımaktır.Doğu anadolu ve akdeniz bölgesine bu ay sürekli olarak seferler düzenlemekteyiz.
Bizleri arayınız.

kocaeli izmit nakliye

Yazan admin | Genel | Çarşamba 20 Temmuz 2011 21:22

Taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce taşınma işlemi için öngörülen ebatlarda nakliye aracımızı hizmetinize sunuyoruz, taşınma öncesi  ekiplerimiz ile eşyalarınızın ambalaj ve paketleme işlemlerini yapıyoruz ve aracımıza yerleştiriyoruz.Taşıma esnasında tüm eşyalarınız olası bir hasara karşı tarafımızdan sigortalanıyor.Taşıma işlemi bittikten sonra teslim edilecek adreste tüm eşyalarınız istediğiniz şekilde yerleştiriyor ve montaj işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.EKİNTAS Nakliyat Ltd Şti

Sonraki sayfa »