Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Pendik tuzla evden eve nakliyat

Yazan admin | Genel | Salı 30 Ağustos 2011 09:36

Pendik ve tuzla arası Topselvi asansörlü evden eve nakliyat, evden eve ve şehir içi şehirlerarası yük taşımacılığında sektörün lider firmasıdır. Topselvi evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık hizmetini en titiz en kaliteli şekilde sizlere sunmaktan gurur duyar.

Asansörlü taşımacılık hizmetlerini evden eve ve ofisten ofise alanlarında,zaman çizginizin üstünde bir anlayış ve sorumluluk duygusuyla,insana verilen değer sorumluluğuyla eşyalarınız çok daha kolay ve hasarsız bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.

Hassas ve modern asansörlü nakliyat teknolojisi, evden eve nakliyat süreci üzerindeki misyon, hızlı ve yüksek kaliteli taşımacılık hizmetimizin teminatıdır.
Uzun yıllrdır sorunsuz nakliye hizmeti aldığınız kurumumuz İstanbul maltepe merkezlidir.

Ağustos nakliyat haberleri

Yazan admin | Genel | Salı 16 Ağustos 2011 09:59

Ağustos ayında taşınmalarda gercekleşen Evden eve taşımacılık işleminin ilk adımında Ekspertiz görevlileri bulunmaktadır. Bu görevliler evden eve nakliyat yapılmadan önce taşımanın yapılacağı yerin(alanın) özelliklerini belirler. Bu özellikler, eşyanın türü, naklin yapılacağı evin kaç katlı olduğu vb. dir. Böyle özellikler belirlenmeden nakliyatın yapılmaması gerektiği konusunda uzmanlar hemfikirdir. Bu yüzden bu aşamayı atlanmaması gerekmektedir. Ekspertiz görevini yapan kişinin bir diğer yükümlülüğü de eşyanızı taşımaya en müsait vasıtayı sağlamaktır.

Gebze uluslararası nakliyat

Yazan admin | Genel | Çarşamba 10 Ağustos 2011 10:16

Sizlere gebzeden ülkeler arası taşınmanızdada yardımcı olabileceğimizi bildirmekten kıvanc duymaktayız.Bizler sizin her zaman yanınızdayız ve hertürlü kaliteli hizmeti sağlamak amacıyla yanınızdayız.Her daim kaliteli ambalaj sistemi kullanmaktayız.Istanbul sehiriçi basta olmak üzere Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmetini güvenli ve hizli bir sekilde sunan Öz Enver Nakliyat evden eve nakliyat firmalari arasinda saygin bir konuma ulasmistir. Hiçbir firmada göremeyeceginiz özeni burada göreceksiniz. Sebebi her daim hizli ve özenli çalisan elemanlarin bu firmada toplanmis olmasidir .

Taşıma maliyeti Minumum

Yazan admin | Genel | Pazartesi 8 Ağustos 2011 10:55

Bizler en iyi hizmeti hakettiğinizi düşünüyor ve bunun için sizlere en iyi taşınmayı sunacağımızı söylemekteyiz.Ev taşıma sında ilk dikkate alınan konu taşımanın maliyetidir. Bazen Verilen fiyatlar arasındaki farkı kimi vatandaşlarımızı taşıma öncesinde düşündürürken, kimi vatandaşlarımızıda fiyatlardaki yanılgıya düştükten sonra taşıma sonunda düşündürmektedir.
Fiyat konusundaki tercihinizi nasıl yapacağınız hakkında biraz bilgi vermeyi görev bildik. Öncelikle açıkça söylenmesi gereken bir husus var ki o da şehir içinde 400 YTL’nin altında taşıma yapacağını söyleyen firmaların ciddiyetsiz olduğudur.

Sonraki sayfa »