Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Taşıma dünyasında 25 Yıl

Yazan admin | Genel | Salı 25 Ekim 2011 22:26

Ekintaş Nakliyat ve taşımacılık sizlere huzur ve güven içerisinde nakliye hizmeti sunmayı kendine hedef ve ilke olarak sunmaktadır Bizler sizlerin en iyişekilde taşoınmanızı sağlamak için varız.

Peki bizi neden tercih edeceksiniz hangi yönümüzle diğer kurumlardan farklıyız ?

Bu soruya şu şekilde cevap vereyim öncelikle biz sizlere gebzede en ucuz ve en kaliteli taşımayı sizlere sunmayı taahhüt etmekteyiz.Kurumsal taşımalarda en iyi kurum olmanın haklı gururu ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Ev taşıma ve nakliyat taşımacılık

Gebze taşımada lider firmanız

Yazan admin | Genel | Pazar 16 Ekim 2011 18:37

“Lider nakliyat firması” sloganı ile hizmet vermekte olduğumuz www.ekintasnakliyat.com adresi aracılığı ile gerçekleştirmiş olduğumuz nakliyat işlerindeki en büyük gayemiz müşterilerimizi memnun etmektir. Müşterilerimizi memnun etme gayreti ile hareket ettiğimizden ötürü yaptığımız işi ciddiye alıyor, bu bağlamda kaliteli hizmet için elimizden geldiğince çaba gösteriyoruz. Neler mi yapıyoruz?

• Sizi ciddiye alıyoruz! Müşterilerimize gereken ehemmiyeti gösteriyor, fikir, düşünce ve önerilerini memnuniyetle dinliyor, mümkün mertebe hayata geçirmeye çalışıyoruz.
• Üstün teknoloji ve ilkeli hizmet anlayışına sahibiz! Başta paketleme olmak üzere pek çok konuda diğer nakliyat firmalarının aksine ileri teknoloji kullanıyor, nakledilecek ürünlerinizin zarar görmemesi için gereken her türlü önlemi alıyoruz.
• Uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Birçok nakliyat firmasının aksine hem kaliteli hizmet, hem de uygun fiyat garantisi ile çalışıyoruz.

Kimi firmalar uygun fiyat seçeneklerine sahip olsa da verdiği hizmet nazara alındığında, ödediğiniz paralar için pişman olabilirsiniz fakat firmamız ile çalıştığında “bu fiyata bu denli kaliteli hizmeti başka hiçbir nakliye şirketi sunmaz” düşüncesi sizde de hasıl olacak.
Kısacası kaliteli nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, www.ekintasnakliyat.com adresine göz atmanız şart! Zira birçok firma dolandırıcılık yaparken, kimileri de ellerinde olmayan nedenlerden ötürü yeteri kadar kaliteli hizmet verememektedir. Bir kısım nakliye şirketleri ise kaliteli hizmeti çok yüksek ücretler karşılığında sunmaktadır. Biz ise fiyat ve hizmet noktasında sizi sıkıntıya sokmadan, gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz az sayıdaki nakliyat firmalarından biriyiz.

evden eve nakliyat tavsiye

Asansörlü nakliyat

Yazan admin | Genel | Perşembe 6 Ekim 2011 17:11

1980 yılından gelen deneyimi ve kalite anlayışı ile şehir içi nakliyat, eşya depolama , asansör kiralama ve asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Ekintas nakliyat güler yüzlü personeli ve uygun fiyat anlayışı ile taşıma sıkıntılarını ortadan kaldırıyor. Asansörlü nakliye araçları yardımıyla bina içi taşıma sıkıntılarından kurtarmış oluyoruz. Asansörlü nakliyat araçlarımızı istenildiği taktirde kiralaya da biliyoruz