Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Evden eve nakliyat Hizmetleri

Yazan admin | Genel | Çarşamba 30 Kasım 2011 21:30

Bizler hiçbir olumsuzluk ile karşılaşmamanız için sizlerin hakettiği hizmet en ucuz şekilde vermekteyiz.Bu yüzden müşteri bilinşlendirici yazılarımız devam edecektir.Her yıl bazı memurların yeni atamaları olur, bazıları emekliye ayrılır, bazılarının da tayini farklı bir yere çıkar. Yeni bir şehir, yeni bir heyecan demektir. Mecburi doğu hizmetini yerine getiren memurlar, memleketlerine yada memleketlerine yakın bir yere gideceklerin de, daha da farklı bir heyecan duyarlar. Evraklar tamamlanır ve yolculuk için herşey ayarlanır. Tek bir sorun vardır. O da taşıma işlemidir.

Taşınma işlemi, geçmişten günümüze kadar, hep insanların korkulu rüyası olmuştur. Ev taşımak gerçektende meşakkatli bir iştir. Eşyaların toplanması, kolilenmesi, paketlenmesi, kamyona yüklenmesi başlı başına bir derttir. Yeni eve gelindiğin de, aynı şekil de, , kamyondan indirilip eve taşınması, kolilerin, paketlerin açılıp eşyaların yerleşmesi ise ayrı bir sorundur. Sırf bu zorluk yüzünden evinden çıkmayan kişiler mevcuttur.

Teknolojinin ilerlemesi, işsizliğin artması, beraberinde yeni sektörler getirmiştir. Bunlardan birisi de evden eve nakliyat sektörüdür. Evden eve nakliyat, ev taşınmasında meydana gelen zorlukları ortadan kaldırmaya yönelik faaliyet göstermektedir. Fakat evden eve nakliyat için firma seçerken, yapılan işin kalitesi kesinlikle ihmal edilmemelidir. A firması B firmasından daha uygun fiyat verebilir. Fakat ikisi arasında bariz kalite farkı da olabilir. Bu sebeple iyi bir araştırma yapmadan, hiçbir nakliye firması ile anlaşma yapmayınız.

Evden eve nakliyat firmaları nasıl çalışır? İlk olarak firma, evinize bir ekspertiz gönderir. Bu ekspertiz evinizin durumunu inceler. Ona uygun araç ve personel seçimini yapar. Bu seçimler çok önemlidir. Çünkü, eviniz 5. katta ve eşyanız fazla ise ve küçük bir araç gelirse, taşınma işlemi gerçekleşmeyecektir. Uygun araç ve personel seçimi bu sebeple çok önemlidir.

Evden eve nakliyat firmalarının fiyatları, her ne kadar birbirine yakın olarak görülse de, kısmi olarak farklılık gösterir. Arz-talep durumuna göre, genellikle isim yapmış firmalar, diğer rakiplerine göre daha yüksek fiyat verirler. Fiyat önemlidir kesinlikle. Fakat en önemlisi, evden eve nakliyat firması ile yaptığınız sözleşmedir. Sözleşmede ki maddeleri iyi okumanız, olası bir aksilikte zarar görmenizi engelleyecektir

Taşımacılıkta İzmit Derince Gebze deyiz

Yazan admin | Genel | Pazartesi 21 Kasım 2011 12:20

Bizler kocaeli genelinde hızla büyümeye devam etmekteyiz yepyeni şubeler ile tüm marmara bölgessinde cok kısa zamanda yayılmış olacağız İstanbul merkezli bundan ceyrek asır once kurulan nakliyat şirketimiz surec içerisinde hızla büyümeye devam etti sonunda cok büyük bir lojistik devi olma yolunda ilerledi.

İzmit marmara bölgesinin en büyük  lojistik merkezi olarak belirledik ve bu alanda yatırımlara giriştik.Mutlukent ve yahyakatan gibi büyük binalarımızın bulunduğu alanlarda cok hızlı bir şekilde büyüdük.

Bizlerden yapacağınız 2. taşımlarda ekstra indirimler kazanacaksınız.