Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Evden eve nakliyat tuzla

Yazan admin | Genel | Çarşamba 28 Mart 2012 08:19

Nakliyat ve depolama dünyasında yenilikler yapmaya devam ediyoruz taşımacılık düzenine son vererek avrupada kullanılan teknikleri uygulama aşamasındayız.Tuzla evden eve nakliyat ile sizlere yayla mahallesi şubemizden profosyonel kalitede ev taşıma yapıyoruz.Ayrıca şube açılışımız sebebi ile bu ay içerisinde yapacağınız tüm nakliyat işlemleri büyük indirimli olacaktır.

Ayrıca istanbul şubmiz olan ekintaş nakliyat istanbul yepyeni bir tasarım ile yolunu sürdürmektedir.Gerek alıcısı ile gerek müşterilerden gelen olumlu tepkiler bizleri çok memnun etti.Tasarımımız mavi ile beyazın muhteşem uyumu içerisinde tüm kurallara ve müşteriler için gerekli olan tüm bilgilerin yer aldığı bir şekle kavuştu.

Ayrıntılar için

evdenevenakliyat tıklayınız

0262 654 04 09

0216 417 65 01

Ev Taşıma da İlkbahar İndirimi

Yazan admin | Genel | Cuma 23 Mart 2012 18:15

Fırsat kampanyalarımız siz değerli müşterilerimiz için devam etmektedir işinde uzman olan ve her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan kurum olan evden eve nakliyat uzman olduğunu her zaman verdiği ve uyguladığı teknikler ile acık olarak göstermektedir.Önemli olan en iyi olmak olduğuna inan kurum kuruluşundan itibaren çalışmalarını hızlandırıp artırarak devam etmektedir.

gaziosmanpaşa evden eve nakliyat alanında yaptığımız yenilikler ile hizmet vermekteyiz.Amacımızın hizmet olduğunu her fırsatta yer aldığımız nakliyeciler toplantısında dile getirmekteyiz.

Sizlere kalan bizi aramak ve taşınmanızı en iyi şekilde planlanmasını sağlamaktır.

0262 654 04 09

0216 417 6501

Fethiye caddesi Evden eve nakliyat

Yazan admin | Genel | Pazar 11 Mart 2012 07:57

Biz İzmit içinde evden eve nakliyat ve ofis taşıma konusunda uzman ve kaliteli bir firmayız. Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve Bürodan büroya taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır.

Eğitimin sürekliliği, büro (ofis) teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir

Profesyonel Büro taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Büro taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.