Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Ekintaş nakliyat

Yazan admin | Genel | Pazartesi 14 Mayıs 2012 10:43

Kaliteyi ucuza almanın bizimle yaşayacağınız zevki ile taşınmalaranızda özel indirimler uyguluyoruz.Ayrıntılı taşınma raporu almak için bizleri arayın.

Ekintaş nakliyat olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerden memnun kalınması firmamız için hayati derecede önem taşımaktadır. Hızla büyüyen hizmet sektöründe ekonomik mücadeleye rağmen hizmetin en iyisini vermek kaydı ile yılların vermiş olduğu tecrübe ve prensiplerimiz doğrultusunda bugüne kadar gurur ve kıvançla gelmenin huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Bundan sonra amacımız ise kalitesi ve güvencesi ile hizmet sektöründe mükemmelliği yaratmaktır. Firmamızın bugüne kadar vermiş olduğu hizmetleri bundan sonra da aynı titizlikle devam edeceğine ve bu sektörde hak ettiği yeri koruyacağına inanıyoruz.

Amacımız her geçen gün kalite standartlarımızı yükselterek siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmektir. Firmamız ile çalışan her müşterimizin yapılan işten memnun kalması bizim için birinci önceliktir. Taşıma sırasında işinde Profesyonel elemanlarımız ile 7 gün / 24 saat sizlerin hizmetinizdeyiz. Saygılarımızla