Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Yahyakaptan Ev taşıma firmaları

Yazan admin | Genel | Salı 25 Aralık 2012 20:45

Eşyaların ve taşınacak alanın durmunu kontrol ettikten sonra taşıma ile iligli gerekli bilgileri yüz yüze aktarmaktayız.

Bu tutumumuzun devamı aynı şekilde güven ve özveri içerisinde gerçekleşmektedir. Anlaşma esnasında taahhüt edilen herşeyin bir bir gerçekleştiğini gördükçe içinize huzur dolacağınızı garanti ediyoruz. Ekintaş olarak %100 garantide bunu öngörmektedir.

Bizler ile taşındığınız zaman kaliteli bir firma aracılığı ile güzel ve sorunsuz nakliyat hizmeti almanın ne kadar önemli olduğnu görecek dostlarınıza sevdiklerinize bizleri tavsiye etmekten cekinmeyeceksiniz.

Tekrarlıyoruz iyi düşünün iyi taşının…

Gebze İlçesi tarihçesi

Yazan admin | Genel | Cuma 21 Aralık 2012 11:25

Tarihçe [değiştir]

Gebze’nin de içinde bulunduğu, Bitinya bölgesinin bilinen en eski tarihi, M.Ö. XII. yüzyıla kadar dayanır. Asya ile Avrupa kıtaları arasındaki en önemli geçit yeri olan Kocaeli Yarımadası ya birçok ulusun yurdu, ya da gelip geçtikleri, uygarlıklarından izler bıraktığı bir yer olmuştur.
Bilinen ilk ulus göçünü de MÖ 12. yüzyılın başlarında Frigler yapmıştır. Boğaz yoluyla Yarımada’ya gelen Frigler, buradan Anadolu’ya dağılmışlardır.
Bugün Gebze’nin olduğu yerde, MÖ 281-MÖ yıllarında Kral I. Nicomedes’in egemenliğindeki Bitinya Krallığı dönemindeki Dakibyza ve Libyssa adında yerleşmeler vardı. Bu yerleşim alanlarının araştırmalara konu olmasının en önemli nedeni ise, ünlü Kartacalı komutan Hannibal’ın krallık döneminde burada yerleşmiş olmasıdır. Hannibal, Zama Savaşı’ndaki yenilgisinden sonra ülkesinde itibar görmemiş ve Bitinya Krallığı´na iltica etmek zorunda kalmıştır.Hannibal’ın mezarı Gebze TÜBİTAK Yerleşkesi içerisinde bulunmaktadır.[5]
Demografi [değiştir]

1997 nüfus sayımı sonuçlarına göre Kocaeli ili’nin toplam nüfusu 1.175.190, Gebze’nin nüfusu 402.916 kişidir. 1997 sayımlarına göre ilçe Kocaeli ili toplam nüfusunun %34.28’ini oluşturmaktadır.[6] 1965 yılında Türkiye nüfusunun binde 33’ü ilçede yaşarken, 1997’de bu rakam binde 40.2 olmuştur. Türkiye’de genel nüfus artış oranı 1965-1997 yılları arasında %100.8 iken, Gebze’de bu artış %111.8 olmuştur.[7] TÜİK tarafından yapılan ADNK ‘a göre 2009 nüfusu 282.400′ dür.
Ekonomi [değiştir]

Türkiye, ekonomik gelişmişlik bakımından altı gruba ayrılmıştır. I. derece gelişmiş iller İstanbul ili, Ankara ili, İzmir ili, Bursa ili, Kocaeli ili ve Yalova ili’dir. Bu bağlamda Gebze, Türkiye’nin ekonomik açıdan en gelişmiş altı ilinden birinde bulunmaktadır. Gebze ayrıca Kocaeli ili GSYİH’sının %33.7’sini oluşturur. Gebze ayrıca Türkiye GSHİY’sının %1.69’unu üretmiştir.[8]
Önemli yerler [değiştir]

Hünkar Çayırı – Eskihisar Kalesi – Osman Hamdi Bey Müzesi – Anibal’ ın Mezarı – Eskihisar Amfi Tiyatro – Darıca Kalesi – Çoban Mustafa Paşa Camii – Çoban Mustafa Paşa Külliyesi – Hünkar Çeşmesi – Çarşı Çeşmesi – Eskihisar Çeşmesi – Ballıkayalar – Boğaziçi Hayvanat Bahçesi – Yahya Kaptan anıt mezarı – Sultan Hamid camii – Demirciler Konağı – Fatih Sultan Mehmed Otağı – TÜBİTAK MAM – TÜSSİDE – BİLGEM – GYTE – TSE Kalite Kampüsü – Turkcell Teknoloji Merkezi – Sultan Süleyman Köprüsü – Yapı Kredi Bankacılık Üssü – VW Doğuş Otomotiv Genel Merkez

Taşıma Aşamaları İle Nakliye

Yazan admin | Genel | Çarşamba 19 Aralık 2012 20:18

Bir taşınma işlemi dışardan gözüktüğü gibi hafife alınacak bir işlem gibi gözüksede aslında bir çok teferruatı içinde barındıran karmaşık bir durumdur bu yüzden taşıma olacak yerlerde önceden planlanması gereken birçok işlem vardır ve bu işlemler sıkıntısız bir şekilde yerine getirilmesi ile istenilen bir nakliye hizmeti oluşur ve bu bağlamda hızlı ve kaliteli bir işçilik ile sıfıra yakın eşya tahribatı il nakliy işlemi gerçekleşir.

Ekintaş nakliyat kaliteli ve öncü hizmet veren kurum olmanın yanında müşterileri için sunduğu bir çok ödeme imkaı ilede siz değerli müşterileri için kaliteli çözümler sunmaktadır.Ayrıntılı bir nakliye hizmetinin kısımlarını bir dahaki yazımızda siz değerli müşterilerimize sunacağımızdan emin olabilir ve hizmet alırken verdiğiniz her kuruşun haklı olarak verildiğini göreceksiniz.

Ankara izmir kocaeli

Yazan admin | Genel | Salı 18 Aralık 2012 15:04

Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz Nakliye hizmeti ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.
Biz şirket olarak her zaman işlerimiz ile anılmak ve alanımıxda 1 numara olmak için çalışmalar yaparız.

Sonraki sayfa »