Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Kocaeli ev taşıma

Yazan admin | Genel | Pazartesi 28 Ocak 2013 10:09

İzmit  Evden eve nakliyat firmamız sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi kurum ve kuruluşların nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan kadrolu profesyonel personel tarafından özenle ambalajlanarak taşınmaktadır.

Özel ofis aksesuarlarınız, bilginiz dahilinde önem derecesine göre ambalajlanarak nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Tıpkı diğer taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi ofis taşımacılığında da, tüm değerli eşyalar sigortalanarak, nadiren yaşanan hasar işlemleri ile firmamız ilgilenmektedir

Ayrıca izmit genelinde yaptığımız ev ve ofis taşımalarında bir dahaki nakliyeniz için kullanacağınız yüzde ellilik bir indirimimiz bulunmaktadır.

Şehirler arası ev ve ofis taşımacılığı

Yazan admin | Genel | Çarşamba 23 Ocak 2013 21:58

Evden eve nakliyat firmaları, şehirler arası taşımacılıkta ayrıntılı bir plan yapmak zorundadırlar. Kısa mesafeli taşımacılıkta, bazı noktalar atlanabilir. Bu noktaların ne olduğundan kısaca bahsedelim.

Örneğin; İzmir’den Kars’a tayininiz çıktı. İki şehir arası yaklaşık mesafe 1650 km’dir. Ortalama 70 km hızla gidildiğinde, 23-24 saat arası yol katedilmektedir. Karayolları Trafik Kanunu’na göre, yolcu ve yük taşıyan araçları kullanan sürücüler, 1 gün ( 24 saat ) içerisinde maksimum 9 saat araç kullanabilirler. Bu durumda firmanın, 3 şöför ile aracı göndermesi mecburidir. 3 şöför olacağından, sizlerden talep edilecek ücret de artacaktır.  Eğer tek şöför ile devam edilecekse, bu durumda varış süresi, minimum 3 gün olacaktır.

Diğer bir nokta, mesafenin uzamasıyla birlikte risklerin de artması durumudur. Nedir bu riskler ? Evden eve nakliyat yapan firmanın, taşıma için göndereceği aracın kaza yapma riskinden bahsediyoruz. Bildiğiniz gibi, büyük kazaların çok büyük bir çoğunluğu, şehirler arası yollarda meydana gelmektedir.

Buyüzden şehirlerarası ev ve ofis taşıma yapacaksanız bizleri mutlaka arayınız.

Gebze İçerisinde Taşımacılık

Yazan admin | Genel | Cumartesi 19 Ocak 2013 19:56

Gebze sınırları içinde nakliyat hizmeti veren firmamız siz müşterileri adına her türlü yeniliklerden yararlanmaktadır. Ev taşıma işinde uzmanlaşmış firmamız taşıma işlemleri için birinci sınıf sargı malzemesi kullanmaktadır. Bu sargı malzemesinin kalitesi eşyanızın hasar alma olasılığını sıfıra indirmektedir. Taşıma işlemleri gerçekleşirken eviniz nasıl kurulu bir şekilde ise gideceğiniz adreste yine aynı şekilde kurulu bırakılan eşyalarınız dışarıdan her hangi bir usta getirmenize gerek kalmadan anahtar teslimi şeklinde gerçekleşir. Bu işlemler neden bu bölgede en çok tercih edilen firma olduğumuzu göstermektedir.

Detaylı bilgiler için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Birandı kaybettik

Yazan admin | Genel | Cuma 18 Ocak 2013 18:05

Mehmet ali Birand malesef vefat etmiştir.Büyük üzüntü içindeyiz.Günay, mesajında, gazeteci, yazar, ana haber sunucusu, TV yapımcısı ama en sevdiği tanımlamayla ”muhabir Mehmet Ali Birand”ı zamansız kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşadığını belirtti.

Birand’ın yaklaşık 50 yıllık meslek hayatı boyunca, Türk siyasi serüvenine tanıklık etmiş çok deneyimli bir gazeteci, bir duayen olarak nice iyi gazeteciler yetiştirdiğini vurgulayan Günay, mesajında şunları kaydetti:

”Türkiye’nin Avrupa Birliği yolculuğunun yakın takipçisi ve destekçisi olan, ülkemizde demokrasinin batı standartlarına ulaşması için köşe yazıları ve programlarıyla katkıda bulunan Birand, ekranların güler yüzü olarak daima hatırlanacaktır. Sevgili dostuma, Birand’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine, tüm sevenlerine ve basın camiasına başsağlığı diliyorum.”

Sonraki sayfa »