Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Evden eve nakliyat kocaeli izmit

Yazan admin | Genel | Çarşamba 29 Mayıs 2013 20:33

Evden eve nakliyat işlemlerinde en iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Bugün geleceğin taşımacılık faliyetlerinde en büyük rolu üstlenebilecek araçlar için hangisini önerebiliriz?Belki gemi taşımacılığı olabilir veya uçak taşımacılığı karayolu taşımacılığını hiç saymıyoruz bile. Nakliyat devamlı gelişim gösteren sektörlerden birisidir. Bunu çok iyi bilir argoritmasını buna göre çıkarmışızdır. Peki Sizce yükün sapa sağlam ulaşmasından önemli dünya üzerinde nakliye faliyetleri arasında daha önemli ne olabilir ki?

Dünya üzerinde yükün sağlam bir şekilde son kullanıcıya  ulaştırılması önemli bir husustur. Fakat teknoloji o kadar çok geliştiki, üretici artık yan sektörlerden işlerini devamlı ve devamlı geliştirmelerini istemektedir. Örneğin Cin’den yüklenen bir yük Amerika’ya aylar sonra ulaşıyorsa, bu gerçekten düşünülmesi gereken bir husustur.  İşte tam bu hususta çarkın önemli olan diğer parçasını bulmacamıza yerleştirelim, işte tam bu noktada zaman kavramı devreye girecektir. Peki zaman kavramını değiştirebilecek başka hangi yol kaldı ki? İşte tam bu noktada Atmosfer dışı ulaşım devreye girmektedir.

İzmit ekintaş nakliyat

Yazan admin | Genel | Perşembe 23 Mayıs 2013 18:26

İzmit bölgesini genel olarak br değerlendirecek olacaksak sizlere şunu cok rahat diyebilirizki işinde uzman olan ve işini ciddiye alan firma malesef cok azdır ve bunlarda yavaş yavaş işden malesf sektördekı korsanlar yüzünden İzmit haberlerine buradan devam ederek yazacağız.

Ünlü tatil beldelerinden Göltürkbükü’nün Çatalboynu mevkiinde bugün saat 13.30 sıralarında yangın çıktı. Birbirine değen elektrik telerinden çıkan kıvılcımın neden olduğu yangın, rüzgar ve kuru otların tutuşması nedeniyle kısa sürede genişledi. Alevlerin, aralarında Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim, Galatasaraylı eski futbolcu Tugay Kerimoğlu ve Alman Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Claudia Roth’un villalarının da bulunduğu sitelere 100 metre kadar yaklaşması korkuttu.
Jandarma, Göltürkbükü-Gündoğan Karayolu üzerinde güvenlik önlemi alırken, çevredeki site sakinlerine yangının büyüyebileceğine yönelik uyarılarda bulundu. Hebilköy Evleri, Madana Sitesi, Karianda Sitesi, Hanımeli Evleri, Hekimköy Tatil Sitesi ve Olive Garden Villaları’nın sakinleri de korku yaşadı.

Yangına Bodrum, Göltürkbükü ve çevre beldelere ait toplam 14 itfaiye aracı, 30 orman işçisi, çevre inşaatlarda çalışanlar ve tatilciler karadan, Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’ne ait iki helikopter ve bir söndürme uçağıyla da havadan müdahale edildi. Bazı villa sahipleri de hortumlarla alevlerin yaklaşmasını önlemek için su sıktı. Göltürkbükü ve Gündoğan beldelerini yaklaşık iki saat duman altında bırakan yangın güçlükle kısmen kontrol altına alınabildi.

izmit ekintaş nakliyat