Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Ev Taşıma Fiyatları izmit

Yazan admin | Genel | Çarşamba 23 Ekim 2013 20:27

Ekintaş huzur dolu taşınmalarınız için sizlere kaliteli bir hizmet verir.Markamızı sizlere en iyi şekilde tanıtma aşamasındayız.
Evden eve nakliyat işlemlerimizde kullandığımız malzemeler eşyalarınıza en uygun şekilde belirlenir ve ona göre işleme tabi tutulur.Bizim için iki türlü eşya tipi mevcuttur.dayanıklı ve dayanıksız.

Dayanıksız eşyalara uyguladığımız paketleme,istifleme,ve diğer işlemler için ayrı bir özen gösterilmektedir
Kurum gebze evden eve nakliyat ile Türkiye çapında hizmet sunmaktadır.

nakliyat sektöründe faaliyetine 1980 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ilke edinerek, hizmette zirveyi yakalayan izmit evden eve nakliyat ve diğer hizmet alanlarında yıllarca size destek vermeye devam edecektir.

Evden eve nakliyat faaliyetlerimizi gerçekleştirirken müşterilerimizin bize emanet ettikleri ürün ve bilginin yüksek değerinin bilincinde hareket ederek bunların güvenliği ve bütünlüğünü korumak için gerekli tüm önlemleri almayı taahhüt ederiz.
Bu prensipler çerçevesinde sorumlu olduğumuz tarafların kalite, çevre, güvenlik ve sağlık ile ilgili beklentilerini karşılamak;

Nakliyat yaparken de bizden kaynaklanan çevre etkilerini gebzede evden eve nakliyat
en düşük seviyeye indirmek ve kaynaklarımızı etkin kullanarak gelecek nesillere daha iyi bir ekolojik çevre bırakmak amaç ve hedeflerimiz arasındadır.

Hızlı ve kaliteli taşıma için ekintaş taşımacılık.

Kocaeli sakarya arası nakliyat

Yazan admin | Genel | Perşembe 17 Ekim 2013 06:47

Ev taşımaya karar vermenızden daha önemli adım belkide hangi firmayı sececeğiniz konusunda olmalıdır.Çünkü iyi bir firma ile yapacğınız her taşıma inanın bana ömrünüze ömür katacaktır kötü seçilmiş ucuz olarak iş yapan firmadan ne kadar kaliteli bir ev nakiyesi bekleyebilirsinizki şunu en kısa olacak şekilde şöyle ifade edelim her işin bir maliyeti vardır biz bu maliyetin ne kadar üzerinde işler yaptırmak istersek verdiğimiz ile beklediğimiz arasında o kadar orantı olsun  evden eve nkliyat ankara hem evinizi taşımaya gelen insanlar bu işi isteyerek yapsın hmde siz en iyi şekilde iinizi sonuçlandırma şansına dahil olun örnek vercek olursak bir koli bantı 5 tl dir ve bir evdede min 3 adet kullanılmaktadır bir koli 4 tl dir evin büyüklüğüne göre 30 ile 10 arasında değişen adetlerde kullanılmaktadır bu gibi anlatacak bir çok ayrıntı bulunmaktadır bir dahaki yazımızda bunlarıd dile getreceğiz .

Ekintaş ev ve büro taşımacılığınd 35. yılındada siz değerli vatandaşlara hizmet vermektedir kocaeli ve sakarya şubelerimiz bulunmaktadır.

0262 654 04 09 (24 saat) arayabilirsiniz.

Evden eve Nakliyat nakliyeci

Yazan admin | Genel | Pazar 13 Ekim 2013 20:35

EKİNTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT İLE TAŞINMAK İÇİN BİZLERİ ARAYINIZ.TÜM İSTANBUL’DAKİ VE TÜM TÜRKİYE’DEKİ GÜMRÜK VE LİMANLARDA ; 700 KİŞİLİK PROFESYONEL PERSONEL VE OFİSLERLE, HİZMET VEREN GÜMRÜKLEME BİRİMİ TARAFINDAN, TÜRKİYE GÜMRÜK GİRİŞ VEYA TÜRKİYE GÜMRÜK ÇIKIŞ HİZMETLERİ , SÜRATLE TAMAMLANIR. TAMAMLANMASI ARDINDAN, EŞYALARINIZ YURTDIŞI YOLCULUĞUNA BAŞLAMIŞ OLUR.

DÜNYANIN HER NOKTASINDAKİ, PROFESYONEL ACENTELERİMİZ TARAFINDAN, GÜMRÜK GİRİŞ VEYA ÇIKIŞ İŞLEMLERİ YAPILIR, EŞYALARINIZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLİR, TÜM PAKETLER ENVANTER KONTROLLU AÇILARAK, KURULUM VE EV İÇİ YERLEŞTİRME İŞLEMLERİ YAPILIR, ÇIKAN ÇÖP VE AMBALAJ MALZEMELERİ ATILIR.

PROFESYONELLİĞİMİZ VE HARFİYEN SÖZLERİMİZİN ARKASINDA DURARAK VERMİŞ OLDUĞUMUZ KUSURSUZ VE ADIM ADIM BİLGİLENDİREREK ULUSLARARASI STANDARTLARDAKİ HİZMETLERİMİZİN TEMEL AMACI O’DUR Kİ ; YENİ HAYATA BAŞLADIĞINZDA, TATSIZ SÜRPRİZLER HİÇBİR ZAMAN AKLINIZDA VE HATIRALARINIZDA YER ALMADAN , HER GÜZEL ANILARINIZ GİBİ, YÜZÜNÜZDEKİ GÜLERYÜZÜNÜZ OLMAK İÇİN VE TÜM DOSTLARINIZA BİZLERİ TAVSİYE ETMENİZ İÇİNDİR.

Evden eve nakliyat Bizim İşimiz

Yazan admin | Genel | Salı 8 Ekim 2013 19:48

Ev ve ofis taşıma işinde uzman ve deneyimi ile her daim örnek alınan taklit edilen firma olan ekintaş nakliye her daim en iyi firma olmak için kendine gelen her işi başarıya en yaklaşan bir biçimde değerlendirmektedir.Ev Nakliyesinde Taşınacak eşyalarınızı; eksper elemanımız evinizde Görerek taşınacak bütün eşyaları inceleyip, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılar..
Eksper elemanımız aynı zamanda hizmet elemanlarının seçimini de bu tespitle yapar. Taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespit de eksper görevleri arasındadır. Eksper hizmeti ücretsizdir. Eşyalarınız uzman ellerde sökülür, gideceği yerde monte edilir.
Ayrıca kurumsal kimliğimiz ile bizleri ve markamızı yani ekintaş nakliyat firmasını taklit etmeye çalışan ekin nakliyat ekinci nakliyat ekincioğlu nakliyat gibi korsan firmalar ile dava halindeyiz ve bu imimizi kullanan şahısara olan davalarımız devamm edecektir.
Ekintaş nakliyat Yönetimi.

Sonraki sayfa »