Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Hizmette Kalite

Yazan admin | Genel | Çarşamba 25 Aralık 2013 12:56

Evden eve nakliyat sektöründe eğer bir numara olmak isteniyorsa bunun müşteri memnuniyetiyle sağlandığı bilinmektedir. Müşterilere sunulacak kaliteli hizmet sayesinde firmalar adından söz ettirebilir. Biz Ekintas Nakliyat  ailesi olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmakta sizlere en değerli hizmeti sunmak adına 7/24 dur durak bilmeden çalışmaktayız. Kaliteli bir hizmet sadece iş üstünde olmamaktadır. Sizler telefonla ulaştığınızda her türlü yardımı yapmakta veya ofisimize davet ederek yüz yüze kolaylıklar sağlamaktayız. Eşyalarınızın ambalajlanması sökülüp takılması yada depo hizmetimizle kalite standartlarının da üstünde bir hizmet sunmaktan asla kaçınmamaktayız. Çünkü bizlerde biliyoruz ki bir müşteri bin müşteriye tekabül etmektedir. Sadece Gebze değil Kocaeli ve çevresindeki bütün illere kaliteli hizmetimizi götürmekte müşteri memnuniyetiyle gurur duymaktayız. Referanslarımızdan da anlaşılacağı üzere her türlü hizmeti sunmaktan kaçınmayan firmamız sadece bugün için değil her gün kaliteli hizmet sunmak adına kendini geliştirmekte ve geliştirmeye devam etmektedir. Farklı firmaların imrenerek baktıkları firmamız güvencesi altında hizmet gören müşterilerimiz her zaman memnuniyetlerini dile getirmekte bizlere bu başarımızın gururunu yaşatmaktadırlar.

Sizlerde bu ayrıcalıklardan yararlanmak kaliteli ve üstün bir hizmet anlayışıyla taşınmanızı sağlamak istiyorsanız bizlere 7/24 ulaşabilir bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Profesyonel ekip ve kaliteli malzemeyle hizmet veren firmamız sizlere sunacağı hizmetle hem sizleri hem de kendini mutlu etmekten kaçınmamakta bununla beraber yaşadığı gururu hizmetlerine taşımaya devam etmektedir…

Ev tasima işlemleri gebze

Yazan admin | Genel | Salı 17 Aralık 2013 16:55

Kurumsal tasimacilik işlemleri ile firmamiz en kaliteli tasima ve depolama hizmetleri ni vernektedir.ayrica kurumumuz ile yaptıracak olan ev nakliyat hizmetleri icin yuzde onbesten fazla indirim kazanabilir ve bütçenin en az zorlanarak yapilacagi bir nakliye imkani kazanabilirsiniz sizlere bir telefon kadar yakiniz.