Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Kocaeli ev depolama

Yazan admin | Genel | Salı 16 Aralık 2014 08:48

Kocaeli içinde ev depolama için kaliteli bir firma arayışında iseniz kaliteleri ile her zaman örnek olan bir şirketin tavsiyeleri ile en hızlı şekilde nakliyenizi gerçekleştirebileceğinizi buradan belirtmek isteriz çünkü şirket kendi binalarında üstün güvenlik hizmetleri ile çok kaliteli bir depolama imkanı vermektedir.Eşyalarınızı yerinde gelip görülür depolanmak için gerekli tüm koşullar karşılıklı olarak konuşulduktan daha sonra işin ikinci kısmı olan depolamanın nerede daha uygun olacağı konusu konuşulduktan sonra karşılıklı olarak sözleşme imzalanır ve en iyi şekilde evinize ulaşılır tüm eşyalar sıfır ambalaj malzemeleri ile paketlenir en iyi hizmet için karşılıklı olarak konuşulur ekip sorumlusu her çalışanın yapacağı işlemi verir ve paketleme başlar.

Paketleme aşamasında ayrıntılı olarak her malzeme yerinde ambalajlanır gerekli sarılma işlemi bittikten sonra araca yükleme başlanır.

Firmamız kocaeli evden eve nakliyat konusunda bir çok başarılı çalışma yapan ekintaş depolama hizmetleri kuruluşudur.Ayrıntılı depolarımız kocaeli gebze yahyakaptan ve istanbul pendik de bulunmaktadır.

Ayrıntıar için bizimle irtibata geçiniz.

Evden eve Nakliyat indirimli

Yazan admin | Genel | Pazartesi 8 Aralık 2014 12:38

Firmamız depolama alanında da siz değerll vatandaşlarımıza hizmet vermektedir önemli olan eşyaların en iyi şekilde muhafaza edilerek hak ettiğiniz kaliteli hizmeti en uygun şekilde yaptırmanızdır.Ekitaş ev ve ofis nakliyesi konusunda eğitim almış elemanları ile birlikte bir çok kaliteli ev eşyası nakliyat işlemi yapmıştır.

Araçlarımız yurdun dör bir yanında hizmet vermeye her daim hazır olarak beklemektedir.Önemli olan işin yapılması değil en iyi şekilde yapılması ınancında olan patronlarımız ile her zaman çalışmalarımızda profosyonelliğimizi sergilemekteyiz.

Ekintaş nakliyat Ltd Şti uzun yollar yani şehirler arası nakliyat hizmetleri için mercedes markasına ait olan axor araçlar ile e iyi nakliyat imkanını değerli vatandaşlarımıza vermektedir.

Hizmet politikamızın aslını en iyi hizmeti en makul fiyata vermek olmaktadır.Taşımacılık için yüzde 10 indirimli fiyatlardan yararlanmanız için yeni kampanyamız başlamıştır.