Kocaeli evden eve nakliyat

İzmit Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti. 0262 654 04 09

Ocak ayı indirimli nakliyat Fiyatları

Yazan admin | Genel | Perşembe 22 Aralık 2016 14:33

Bizler kurum olarak ocak ayı içerisinde siz değerli ev taşıma işlemleri yaptıracak vatandaşlarımıza indirimli ve ucuz nakliyat hizmeti vereceğimizi teyit etmekteyiz.Huzur dolu yuvanızın yeni ikamet adresine olan yolculuğunda firmamızın ayrıcalık dolu paketleme ve ambalaj teknolojisi ile taşındığınız için sizleri tebrik eder ve gelişen teknolojinin içerisinde yer alan hizmet anlayışımız ve her daim hazır bekleyen enerjik kadromuz ile yollardayız uzun yani iller arası yapacağınız taşınmalar için özel olarak dizayn edilmiş nakliye kasalarında eşyalarınız güven içerisinde yeni adreslerine gönderilmektedir.

Firmamız değerli vatandaşlarımız için uzmanlığıyla ön plana çıkan emekçilerimizin ayrıcalıkları ile çalışmakta ve huzur ve güven içinde çalışmalar gerçekleştirmektedir.Kocaeli evden eve nakliyat için bizleri tercih etmeniz hem bütceniz hemde eşyalarınız için yapacağınız en doğru seçim olacağını burdan sizlere vermekten gurur ve kıvanç duymaktayız.

Ev vede ofis teknolojileri konusunda deneyimleri ile daha evinize girer girmez fark yaratan kadromuz ile tanışmaktan ve sizlere sunmaktan kıvanç duymaktayız.

0262 654 04 09  Pbx—- 0541 371 07 09

Profesyonel Nakliye Hizmeti

Yazan admin | Genel | Cumartesi 17 Aralık 2016 11:48

Evden eve nakliyat sektöründe saygın bir kimliği ve yeri olan firmamız kaliteli hizmetlerinin karşılığını müşterilerinin vermiş olduğu tebrik mesajlarıyla almakta bundan da gurur duymaktadır.

Evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen firma olmak adına kalitesini her gün daha da geliştirmekte olan firmamız bu kalite anlayışını her daim sürdürmekte müşterilerine her türlü hizmeti sunmaktan kaçınmamaktadır. Kalite ve güvenilir bir numaralı adresi olmak adına her daim hizmet anlayışıyla yaşayan firmamız siz müşterilerimize gerektiği gibi hizmet sunmakta sizlerin beklentilerini boşa çıkarmamaya özen göstermektedir. Sadece taşıma anlayışında değil ayrıca depolama anlayışında da avrupa standartlarını benimseyen firmamız bu konuda da teknolojiden geri kalmamış her daim müşteri memnuniyetini ön safhada tutmuştur. Yapmış olduğu kaliteli depolama hizmeti sayesinde hem müşterilerine güven vermekte hem de onların gözünden sakındığı mallarını kendi eşyasıymış gibi korumakta onları zaman gelene kadar koruyup kollamaktadır.

Kalite ve güvenin bulunmaz adresi olan firmamız altında taşıma işlemi yapmak artık çok daha kolay. Uygun fiyat ve kaliteli bir hizmet sunan firmamız kalitenin ve güvenin değişmez  adresi olmaktadır. Bu kaliteden faydalanmak isteyen herkes irtibat numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilir. Ayrıntılı bilgiyi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz…