Kombi Servis Merkezi

Kombiler hayatlarımıza girdiğinden bu zamana kadar bu cihazlarla karşılaşılan aksaklıkların üstüne bir de garanti verilerek sağlanan bakım ve onarım hizmetinin meydana getirdiği sorunlar eklendi.Birçok kombi sahibi şu faktörün farkında değil; bir kuruluş elindeki ürünü satmışsa ve buna garanti vermişse, emin olun firmaya bağlı bulunan bakım ve onarım hizmetini siz müşterilerin dilediklerinden fazlasıyla uzak ve servis sektörünün taşıması gereken nitelikleri bulundurmayan bir zihniyettedir. Çünkü artık bu klasikleşmiştir; yani ürünü satayım ondan sonrası önemli olmaz diyorlar.Bunun yanında ürününüz bozulduğunda siz müşterilere her şeyin garantisini sunmuyorlar. Genelde yedek parça değişiminde sizlerden ücret talep ediyorlar.

Kombi Teknik Servis
Servis sektöründe bu derece aksamanın mevcut olduğu günümüzde biz özel servis olarak kaliteli, güveneceğiniz, hesaplı ve süratli teknik servis hizmetinin rahatlığını çıkarmanız gayesiyle sizlerin hizmetindeyiz.Kombiniz tamire ihtiyaç duyduğu anda çağrı merkezimize bırakacağınız arıza bildirim kaydı yardımıyla hem bilinçli bir şekilde hem de aynı gün içerisinde yanınızdayız.

Üstelik Göztepe Kombi Servis olarak aldığınız eşyaya değil verdiğimiz hizmete garanti sağlıyoruz. Cihazınız arızalandığı an kuruluşumuzu aradığınızda, sunulan hizmet sonrası işçilikle alakalı soruna ve değişmişse yedek parçaya bir sene garanti sağlıyoruz. Eğer siz de dondurucu kış günlerinde servis sıkıntısı yaşamak istemiyorum ve nitelikli, süratli bakım ve onarım hizmeti istiyorum diyorsanız 7-24 hizmet veren 444 1 494 nolu çağrı merkezimizi arayın.Bir Cevap Yazın