Ev taşıma bilgileri

Kurum olarak Zaten işini ciddiye alan firmalar anlaşma gerçekleştikten sonra taşınacak evin durumunu önceden gelip belirleyerek bir ön çalışma yaparlar. Taşımanın yapılacağı gün ne gibi malzemeleri getirmeleri gerektiği ve kaç kişi ile taşıma yapılması gibi konuları iyice tespit ettikten sonra işe koyulurlar.

Eğer bir firma bu yöntemi uyguluyor ise işini ciddiye alıyor demektir. Bu gibi firmalar ile anlaşabilirsiniz. Ama her şeyi mutlaka sözleşme haline getirin. Sizden ek bir ücret istemeyeceklerini de mutlaka sözleşmeye ekleyin. Bazı kötü niyetli şirketler bu konuda sıkıntı yaratabilirler.

Bir başka önemsenmesi gereken sigorta olmalıdır. Sigorta istenmeden yaşanabilecek olan durumlarda hem sizi hem de şirketin menfaatlerini koruyarak zararınızı karşılayacaktır. Anlaşma mutlaka yüz yüze gerçekleştirilmelidir. Zaten imzala altına alacaksanız bu mümkün olacaktır. Eğer telefon ile anlaşma yapacak ve kredi kartınızla telefonda anlaşma gerçekleştirecekseniz bir sürü olumsuzlukları yüklenmeye hazır olmalısınız. Tabii bu söylediğimiz kötü niyetli firmalar için geçerlidir. Telefon ile anlaşıp işini iyi yapan firmalarda elbette vardır.Bir Cevap Yazın