Ev taşıma depolama nakliye

Biz taşıma konusunda cok hassas ve memnuniyet ilkelerini tamamiyle ciddiye olarak politikamızı yenilemekteyiz.

Evinizi nakledeceğiniz şehirde yeni adresiniz belli olmaması durumunda yada oturduğunuz evi yola çıkmadan bir süre önce boşaltmanız gerekebilir, hatta belirli süreli görevler için başka bir şehire veya ülkeye giderken bazı eşyalarınızı dönüşünüze kadar bir yerde korumak isteyebilirsiniz.

Samanyolu Evden Eve Nakliyat eşyalarınızı paketlendikten sonra 7m³ eşya depolamaya uygun tahta sandıklarla depolar, kapakları çakılıp mühürlenir, sandıklar teslimatta ancak sizin nezaretinizde açılır.

Samanyolu Evden Eve Nakliyat Firması depolamada en güvenli ve kapalı depolarıyla, sizlere hizmet vermektedir. Her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık sigortasıyla depomuz hizmetinizdedir. Sizler için güvenle ve özenle eşyalarınızı saklıyoruz.

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı battaniye, ip, karton koli ve konton silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde tekrar teslim ediyoruzBir Cevap Yazın

Call Now ButtonHemen Ara