Evden eve Nakliyat Gebze Asansörlü

Evden eve nakliyat taşınma durumunda eski evinizdeki eşyaların yeni evinize taşınma işlemine verilen isimdir. Evden eve nakliyat yapılırken amaç ve en çok dikkat edilen konu eşyaların zarar görmeden ulaştırılması gereken yere düzgün bir şekilde götürülmesidir.

Ev eşyası depolama hizmeti süreci: Paketleme özel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Paketlemesi biten her eşyaya bir etiket yapıştırılıp paketleme listesi tarafımızca tutulmaktadır. Böylelikle listenizde hangi numarada hangi eşyanız olduğunu rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Paketleme eşyalarınız özel araçlarımızla depomuza gidiyor özel sandıklara yerleştiriliyor. Sandıklara istiflenen eşyalarınız içinde ayrıca bir liste tutulmaktadır. Örnek olarak 5 numaralı kolinizi istediğinizde bunun hangi sandıkta olduğuna rahatlıkla bilebiliyorsunuz. Depodan talep edeceğiniz eşyalar için mutlaka ofisimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Buna göre size özel bir güne randevu yazılıyor o gün ekibimiz istemiş olduğunuz eşyaları sandıklarınızdan çıkartıyorlar. Yanınıza alamayacağınız boyutta bir eşya ise bunun için belirteceğiniz adrese belirli bir meblağ karşılığında geri teslim hizmeti de tarafımızca sunulmaktadır.

İlimizde seçkin hizmetlerini yıllardır güven duyulan bir firma olarak tüm müşterilerine dünya ölçeğinde gerçekleştiren firmamız, kuruluş ilkelerine bağlı kalarak tüm nakliyatlarınızda olduğu gibi nakliyat depolama hizmetleri ile de farklı kurum anlayışını hayata geçirmekte, değişen ve gelişen dünya koşullarını göz önünde bulundurarak üst düzeyde müşteri memnuniyetini sürekli güncellemektedir.

Depolama İşi Ciddi manada önemli ve karar verilirken dikkat edilmesi gereken bir süreçtir bu bağlamda önemli kararlar için iyice düşünüp ona göre kararlar vermeliyiz.Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonHemen Ara