Evden eve Nakliyat nakliyeci

EKİNTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT İLE TAŞINMAK İÇİN BİZLERİ ARAYINIZ.TÜM İSTANBUL’DAKİ VE TÜM TÜRKİYE’DEKİ GÜMRÜK VE LİMANLARDA ; 700 KİŞİLİK PROFESYONEL PERSONEL VE OFİSLERLE, HİZMET VEREN GÜMRÜKLEME BİRİMİ TARAFINDAN, TÜRKİYE GÜMRÜK GİRİŞ VEYA TÜRKİYE GÜMRÜK ÇIKIŞ HİZMETLERİ , SÜRATLE TAMAMLANIR. TAMAMLANMASI ARDINDAN, EŞYALARINIZ YURTDIŞI YOLCULUĞUNA BAŞLAMIŞ OLUR.

DÜNYANIN HER NOKTASINDAKİ, PROFESYONEL ACENTELERİMİZ TARAFINDAN, GÜMRÜK GİRİŞ VEYA ÇIKIŞ İŞLEMLERİ YAPILIR, EŞYALARINIZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLİR, TÜM PAKETLER ENVANTER KONTROLLU AÇILARAK, KURULUM VE EV İÇİ YERLEŞTİRME İŞLEMLERİ YAPILIR, ÇIKAN ÇÖP VE AMBALAJ MALZEMELERİ ATILIR.

PROFESYONELLİĞİMİZ VE HARFİYEN SÖZLERİMİZİN ARKASINDA DURARAK VERMİŞ OLDUĞUMUZ KUSURSUZ VE ADIM ADIM BİLGİLENDİREREK ULUSLARARASI STANDARTLARDAKİ HİZMETLERİMİZİN TEMEL AMACI O’DUR Kİ ; YENİ HAYATA BAŞLADIĞINZDA, TATSIZ SÜRPRİZLER HİÇBİR ZAMAN AKLINIZDA VE HATIRALARINIZDA YER ALMADAN , HER GÜZEL ANILARINIZ GİBİ, YÜZÜNÜZDEKİ GÜLERYÜZÜNÜZ OLMAK İÇİN VE TÜM DOSTLARINIZA BİZLERİ TAVSİYE ETMENİZ İÇİNDİR.Bir Cevap Yazın