Gebze Evden Eve Nakliyat

Profosyonel olarak evden eve taşıma ve depolama alanında hizmetler veren firmamız Avrupanın önde gelen lojistik ve nakliyat şirketleri ile ortak çalışmalar yaparak Türkiye standartlarının çok üzerinde hizmet vermektedir.Hizmet sektörüne girdiğimiz ilk yıllardan itibaren tamamı ile ev taşıma işlemleri için firmamıza Gebze evden eve nakliyat için başvuran vatandaşlarımızın tüm istekleri en üst düzeyde dikkate alınarak kaliteli ve ilkeli taşınma alanında kendi markasını oluşturan çok az sayıda firmalardan bir tanesi olmayı başarmıştır.

Kurumsal kimliği ile ön planda olmak ticaret felsefesi olarak kabul eden Gebze Ekintaş Gebze Evden Eve Nakliyat ambalajlama ve eşyanın güvenli bir biçimde paketlenmesi konusunda büyük hassasiyet ve dikkat ile başlamıştır.Kadrosunu her geçen gün gerekli düzenleme ve eğitimler ile çalışmalara dahil etmiş ve onların şirket büyümesinde ve kaliteli bir geri profil bırakma konusunda aktif olarak sürece dahil etmiştir.Önemli olan en iyi depolama ve taşıma hizmetini verirken Kocaeli gebze sınırları  içerisinde bütçenizi en az şekilde etkilemek ve yeni evinizde huzurla ve güvenle yaşamanız açısından sizlere destek olabilmektir.

Ekintaş Nakliyat Ev Eşyalarını Nasıl Paketler ?

Öncelikle Gebze Evden Eve Nakliyat işlemi basite alınmayaca kadar zor ve bir o kadar stresli çalışmalardan bir tanesidir. Yıllar boyu büyük emek ve ekonomik sorunlar ile aldığımız eşyalarımızın yeni ikamet adreslerine ulaşmalarını en doğru ve hasarsız şekilde yaptırmak ve bu amaç doğrultusunda kaliteli bir kurum ile çalışmak yapmamız gereken en önemli tercihlerden bir tanesi olmalıdır. Çalışacağımız firmanın önceki yaptığı işlere mutlaka bakmalıyız çünkü bu çalışmalar bize yapacağımız tercih noktasında en önemli yol gösterici ipuçları arasında yer almaktadır. Ekintaş evden eve nakliye öncelikle malzemelerin en iyi şekilde paketlenerek kamyonlara yüklenmesi için yeterli malzemelere ve bu işleri yapacak teknik kapasitede elemanlara sahiptir, elemanlar öncelikle taşınacak malzemelerin keşiflerini dikkatli bir biçimde yaparak yeterli ambalaj ekipmanlarını kamyonlara yüklerler ve taşıyacakları eve iş planı dahilinde giderek söküğlmesi gereken malzemelerin güvenli bir biçimde sökümlerini gerçekleştirdikten sonra yeni eve ulaşmalarını sağlayabilmek amacı ile paketler ve gerekli düzenlemeler dahilinde araçlardaki yerlerine ulaştırırlar.

Gebze evden eve nakliyat

Ambalajlama önemli konular arasında yer almaktadır bu yüzden havalı patpat malzemelere ek olarak sarılan mobilyaların üzerlerine toza veya suya karşı jelatin uygulaması ile birlikte araçlarda istiflenme işlemine geçilmektedir. Ytak odası mobilyalarının güzel ve profosyonel eller tarafından demonte edilmesi önemli noktalar arasında yer almaktadır. Koltuklar ve sandalyeler toz ve kir alma potansiyeli yüksek eşyalar oldukları için onların sarım ve paketlemesi konusunda daha dikkatli ve hassas biçimde uygulamalar yapmak önemli noktalar arasında gelmektedir paketleme işleminin başarı ile sonuçlanmasının ardından yeni ikamet adresine ulaştırmak için yola çıkılır sökülen her malzeme istediğiniz odada tekrardan monte edilerek istediğiniz şekilde sizlere teslim edilir koşulsuz müşteri memnuniyeti konusunda uzman ekibimiz ile yapılan her nakliyat işleminde kusursuz olarak yazımızda anlatılan tüm çalışmalar eksiksiz olarak yapılmaktadır.

Darıca Merkez depomuz ile güvenli ve 24 saat uzman elemanların koruması altında ev veya ofis malzemeleri depolanması işlemini yapabilirsiniz. Depolama merkezimiz şirket öz malı dahilinde olduğu için kesinlikle sorun veya problem yaşamayacağınızı ve dilediğiniz anda önceden randevu alarak hem eşyalarınızın ne durumda olduğunu görebilir hemde almanız gereken malzemeleri alabilirsiniz.Önemli olan müşteri memnuniyeti anlayışında olan yönetim ekibimiz ile yapılan çalışmalar konusunda ayrıntılı destek alabilir uzun süreli anlaşmalar için gerekli düzenlemelerin neler olduğu konusunda fikir aldıktan sonra araca yüklenen tüm malzemelerin iki farklı nüsha dahilinde teslim edersiniz. Bizlere teslim edilen tüm eşyalar hem kurumumuz hemde 200.000 tl değerinde sigorta kapsamı dahilinde olduğu için kafanız rahat ve huzurlu biçimde işlerinizi yapabilir önceden belirttiğimiz gibi istediğiniz an bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Gebze Evden Eve Nakliyat Şubemiz Adres ve Telefon bilgileri

Osmangazi Mahallesi Atatürk Caddesi Kelebek Sok No 10 Darıca/Gebze

Tel:0262 654 04 09

Cep:0541 371 07 09

email:info@ekintasnakliyat.com

Diğer şubelerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim Sayfası üzerinden bizlere ulaşabilir taşınmanız konusunda randevu alıp hızlı kaliteli ve güvenli Nakliyat için yerinizi ayırtabilirsiniz.

 

Call Now ButtonHemen Ara
Open chat