Gebze İçi Asansörlü Ev Taşıma

Gebze bölgesinde verdiği hizmetler sayesinde bugün bölgenin en çok tercih edilen ve güvenilen firması olan firmamız yaptığı kaliteli işler ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizlere verdiği hizmetlere son hızda devam etmektedir.Firmamız sizler için büyük bir stres olarak görülen taşıma işlemlerini stres olmaktan çıkarmaktadır. Ev eşyanızı büyük bir özen göstererek sadece yarım iş günü içerisinde bitirmektedir.

A kalite ambalaj malzemelerini kullanmaktan taviz vermeyen firmamız bu işi ne kadar ciddiye aldığını göstermektedir. Bölgenin en köklü firması olan Ekintaş nakliyat  Gebze evden eve nakliyat sektöründe tanınmış tanınmaya devam eden yıllardır varolan firmasıdır.

Asansör sistemine sahip olan firmamız yüksek katlar için taşıma işlemlerini problem olmaktan çıkarıyor. Farklı bir araç üzerinde gelen bu sistem binanın en uygun bölgesine kurularak taşıma işlemlerine devam edilir. Hizmet kalitemizi her geçen gün artırarak yolumuza emin adımlar ile ilerlemekteyiz bizleri aramadan taşınmaya karar vermeyin.

Yeni yaz kampanyalarımızdan yararlanmak için 7/24 ulaşabilirsiniz.Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonHemen Ara
Open chat