Gebze istasyon evden eve nakliyat firmaları

Yıllar içerisinde gebze ve yalın ilçelerde büyüyerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.Markamızı ve bie olan inancınızı her zaman en doğru şekilde kullanmayı amaçlamaktayız.Bizler sizin taşınmanız için en uygun ücreti belirlerken sizi ve bütcenizi sarsmayacak ödeme şekilleri sunmaktayız.Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.

İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde belirleyip istekleriniz doğrultusunda taşınma planını oluşturup, yeni ofisinize veya evinize geçiş zamanınızı kısaltmak ve iş kaybınızı önlemek en önemli görevimizdir. Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.

EKİNTAS EVDEN EVE NAKLİYAT, İSTANBUL / ATAŞEHİR / ERENKÖY/ BOSTANCI / GÖZTEPE,GEBZE,KOCAELİ Şube ve merkez olmak üzere 1980 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, piyano gibi değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız.

istasyon çınar darıca gebze evden eve nakliye nakliyatBir Cevap Yazın