İzmit ekintaş nakliyat

İzmit bölgesini genel olarak br değerlendirecek olacaksak sizlere şunu cok rahat diyebilirizki işinde uzman olan ve işini ciddiye alan firma malesef cok azdır ve bunlarda yavaş yavaş işden malesf sektördekı korsanlar yüzünden İzmit haberlerine buradan devam ederek yazacağız.

Ünlü tatil beldelerinden Göltürkbükü’nün Çatalboynu mevkiinde bugün saat 13.30 sıralarında yangın çıktı. Birbirine değen elektrik telerinden çıkan kıvılcımın neden olduğu yangın, rüzgar ve kuru otların tutuşması nedeniyle kısa sürede genişledi. Alevlerin, aralarında Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim, Galatasaraylı eski futbolcu Tugay Kerimoğlu ve Alman Yeşiller Partisi Eşbaşkanı Claudia Roth’un villalarının da bulunduğu sitelere 100 metre kadar yaklaşması korkuttu.
Jandarma, Göltürkbükü-Gündoğan Karayolu üzerinde güvenlik önlemi alırken, çevredeki site sakinlerine yangının büyüyebileceğine yönelik uyarılarda bulundu. Hebilköy Evleri, Madana Sitesi, Karianda Sitesi, Hanımeli Evleri, Hekimköy Tatil Sitesi ve Olive Garden Villaları’nın sakinleri de korku yaşadı.

Yangına Bodrum, Göltürkbükü ve çevre beldelere ait toplam 14 itfaiye aracı, 30 orman işçisi, çevre inşaatlarda çalışanlar ve tatilciler karadan, Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’ne ait iki helikopter ve bir söndürme uçağıyla da havadan müdahale edildi. Bazı villa sahipleri de hortumlarla alevlerin yaklaşmasını önlemek için su sıktı. Göltürkbükü ve Gündoğan beldelerini yaklaşık iki saat duman altında bırakan yangın güçlükle kısmen kontrol altına alınabildi.

izmit ekintaş nakliyatBir Cevap Yazın