Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Güvenilir ve uzman ekipleri ile Kocaeli İzmit merkez şubeleri aracılığı ile kaliteli ve ilkeli taşımacılık konusunda sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen şirketimiz ile planlanan gün ve saatte sizlere verilen sözler dahilinde ev eşyalarınızın taşınmasını planlıyor iseniz doğru yerdesiniz, Çünkü şirket olarak en iyi taşımayı yapmayı hedeflemekteyiz bu stratejinin gerçekleşebilmesi adına sektör içinde her türlü yatırımı yapmaktan bir gün bile çekinmeden alanımıza yön vererek çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Şirketimiz Kocaeli evden eve nakliyat konusunda oldukça deneyimli ve işini e iyi şekilde yapan kadrolara sahiptir. Ekiplerimizi sürekli olarak en iyi hizmetleri verebilmeleri adına geliştirmekteyiz. Her türlü ev ve ofisinizi taşımaya uygun araç ve ekipmanlarımız bulunmaktadır.Araçlarımız ev eşyalarınızın güvenli biçimde yeni adreslerine ulaşmasını sağlayacak kapasitede olan nakliyat ve ev taşıma araçlarımız 2+1 , 3+1 ,4+1 gibi evlerinizin güvenli bir biçimde taşınmaları için özel olarak üretilen çelik kasalı araçlarımız ile yapılmaktadır.Her yıl yenilenen araçlar ile şehirler arası evden eve taşımacılık çalışmalarımız ile de yüzde yüz kusursuz ve hassas nakliyat sunmaktayız. Kocaeli ilinde bir çok merkez ilçesinde referans ağımız ile sizlere hizmet vermekteyiz özellikle izmit ilinin en büyük ilçelerinden olan derince ilçesinde yepyeni bir şube açma yatırımları içerisindeyiz.Sizlere hizmet vermek en önemli politikalarımız arasında gelmektedir.

Kocaeli Evden eve nakliyat Asansörlü taşımacılık yapıyor mu ?

Kurumsal kimliğimizin bizlere verdiği sorumluluğun bilincinde davranarak en iyi ev taşıma hizmetini vermeyi amaçlamaktayız. Türkiye içinde lojistik  hizmetleri sektörü açısından maalesef çok fazla bilgi becerisi olmayan ve işini dürüst yapmayan bir çok kişi tarafından olumsuz biçimde kullanılmaktadır. Bu tür korsan firmaların sektöre verdiği zarar yüzünden her yıl onlarca vatandaş mağdur olmaktadır Bizler sektöre yön veren şirket olarak bu tür firmaları tercih etmeden mutlaka çok uzun araştırmalar yapmalısınız ve doğru tercih verdiğinizin kararını verdikten sonra ev eşyalarınızı bu tür şirketlere teslim etmelisiniz.Biz Ekintaş nakliye olarak kocaeli asansörlü nakliyat konusunda 3 adet 12. kata kadar ulaşabilen araçlarımız ile çalışmalaar yapmaktayız. Lift sistemleri ile yapılan nakliyat oldukça basit ve neredeyse sıfır hasara yakın sonuçlar ile taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Araçlara monte olan bu sistemler ile hem tek aracın içinde yer kaplamadan tüm eşyalarınızın bir araç içerisinde yeni adresine ulaştırılacağı garantisi altında nakliyat yapmaktayız.

Uzman ekiplerimiz ile depolama işinde uzmanlığımız ile yurt genelinde 200 farklı ev eşyasının güvenli ve sigortalı biçimde depolanması işlemlerini yapmaktayız.Depolama işlemleri konusunda izmit evden eve işlemlerimiz çok daha profosyonel bir şekle dönüşmüştür.Güvenlikli 24 saat uzman elemanların bulunduğu depolarımız Kocaeli merkez, Darıca ve gebze ilçelerinde bulunmaktadır ayrıntılı bir biçimde fikir ve destek alabilmek adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Havalı naylonlar ile yapılan ev eşyası taşımacılığı konusunda çok deneyimli ve bu işi meslek olarak yapan çalışanlarımız ile nakliyat imkanı sunmaktayız.İletişim adreslerimiz aracılığı ile nakliyat yaptırmak için bizlerle haftanın 7 günü 24 saat olacak şekilde bağlantı kurabilirsiniz.

Kocaeli nakliyat iletişim bilgileri aracığı ile  eşyalarınızı yerlerinde görecek ekspertizlerimiz ile iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.Kurumumuz haftanın 7 günü 24 saat çalışma sunmaktadır.

 

 

Call Now ButtonHemen Ara
Open chat