Kocaeli Gebze Asansörlü ev taşıma

Kocaeli gebze asansörlü ev taşıma işlemlerinde sorunsuz ve ilkeli taşıma imkanları ile sizlerin yanınızda olarak taşımacılık yapmaktayız. Öncelikli olarak yapmanız gereken bizleri arayıp yerinizi ayırtarak taşınmanızı planlamaktan geçmektedir. Kurumsal olan kimliğimizi sizlere her fırsatta daha iyi anlatmaya ve kendimizi yaptığımız işle tanıtan bir şirket olma konusunda cok büyük atılımlar.yaptık.Peki taşınacağınız zaman evinizi nasıl hazırlarsınız ve taşınmadan 1 hafta önce ne gibi işlemler uygulamanız gerekmektedir.Evden eve nakliyat zor iştir taşınma telaşı daha 10 gün önceden başlar yeni evinizi kiralamış iseniz elektrik su ve doğalgaz gibi üyelik yapmanız gereken yerleri önceden ayarlamanız gerekmektedir.Bu gibi işlemleri son günlere bırakırsanız yetişmeyebilir ve bu konuda mağdur olabilirsiniz.En az 5 gün önce doğalgaza başvurmalısınız öte yandan evinize yani yılların birikimi eşyalarınıza geldiğinde sıra artık bizim alanımıza giren işlemler başlamaktadır.

Biz önce eşyayı tespit ederiz neyi nasıl ve ne şekilde taşıyacağımıza karar veririz bundan sonra gerekli görülür ise 1 gün önceden eşyaların paketlenmesi başlanır(İsteğe bağlı uygulamadır anlaşma şartları ayrıca konuşulur)Paketleme esnasında antika ve değerli eşyaların korunması cok büyük önem taşır bizde onun için e güzelini yapmaya çalışırız.

Peki ne yaparız bu soruya bir dahaki yazımızda cevap vereceğiz taşınmasanız da işin inceliklerini bilmek için sitemizin takipçisi olun.Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonHemen Ara