Kocaeli Geneli evden eve nakliyat hizmeti

Firmamız ekintaş ev ve ofis taşımacılığı yanında ek hizmet anlayışı olarak sizlere depolama alanındada hizmetler vermektedir.Geliştirmiş olduğumuz üstün kalite anlayışı ile taşınmalarınızda sorunsuzluk garantisi vermekteyiz.Marka değei olarak işimizdeki profosyonellik kaidelerini her daim en iyi şekilde icra etmekten yana olan ekibimi,z ile nakliyenizde sorun olmadan eşyalarınızın kesinlikle ambalajlanarak nakliyat işleminin yapılacağını buradan belirtmek isteriz.

Ekipmanlarımız ve kullandığımız ambalaj malzemeleri sayesinde üstün hizmet anlayışımızı en iyi şekilde icraa etmeye hevesli ekibimiz ile işlemlerimizi yapmaktayız.Kullandığımız araçlar mitsubishu iveco ve man marka araçlar olup nakliyat hizmeti vermeye uygun olarak donatılmışlardır.Her aracımızda 5 kişilik bir ekip ve bu ekibe önderlik yapan bir ekip başı eleman bulunmaktadır.

Hizmet saatlerimiz olarak işlemlere günün başlangıç saati 9 dan itibaren başlanır ve işimizin durumuna göre işlemler genellikle bir gün içerisinde sona ermektedir.

Ekintaş Kocaeli evden eve nakliyat olarak sizlere vereceğimiz tavsiyelerimiz arasında her daim olan iyi hizmetimizin katlanan gurur katsayımız ile üstün bir şekilde vermeye devam etmekteyiz.

Tanışmak ve kaliteli bir taşınma ile bizlerden hizmet alabilmek adına sizlere 24 saat boyunca hizmetler vermekteyiz.

Kurumumuz ayrıca Avrupa Standarlarında yaptığı kaliteli nakliye hizmetinin yanında sizlere büyük bir profosyonellikle çalışmalar yapmaktadır.Bizimle iletişime geçip en kaliteli nakliyat imkanına kavuşabilirsiniz. Kısa zamanda büyük işler yapan şirketimizin her türlü referans ağı ile siz değerli taşınma adaylarına göstereceği bir çok çalıştığı kurum ve kişi bulunmaktadır bizleri arayınız.Bir Cevap Yazın